Trasy Rowerowe w Krynicy

Posted by admin in Komunikacja, Turystyka | Tagged , , , , | Leave a comment
W Krynicy Morskiej wiele jest ciekawostek, które można polecić wszystkimturystom. Jedną z nich z pewnością są urokliwe trasy rowerowe położone wokolicach tego miasta. Jako, że od wielu lat jestem wielkim fanem turystykirowerowej, moją pierwszą decyzją po przyjeździe do tego miasta byłowypożyczenie dobrego roweru trekingowego.
trasa - krynica morska
Krynica Morska z perspektywydwóch kółek jest przede wszystkim rozległa. Oczywiście bez roweru równieżtaka jest, ale pieszy, poruszający się tylko po jej centrum nigdy tego niezobaczy. Ja zwiedziłem ją całą i oczywiście okolice również, choć trzebaprzyznać, że morze i zalew otaczające krynicę trochę utrudniają to zadanie.Dotarłem jednak w okolice Piasków, czyli praktycznie w okolice rosyjskiejgranicy, gdzie uwagę na mnie zwrócili pogranicznicy na quadach. Posprawdzeniu dokumentów i zadaniu kilku pytań puścili wolno. Teraz już niejeżdżę do Krynicy, ale zawsze stosuje zasadę: noclegi nad morzem wyłączniez możliwością wypożyczenia roweru. Czy to jest Krynica, czy to jest Mielno,bez różnicy, punktem obowiązkowym każdych wakacji stała sie turystykarowerowa. I nie są istotne drogi. W końcu dobry rowerzysta da sobie radęwszędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>